Megastore Brussel (Woluwe)

Gemeenschappenlaan 7
1200 Brussel
02/724.88.90

ma-vr: 8-19u, za: 9-18u

Contacteer onze verkopers

Mike Bilgicoglu

Sales Consultant
02/724.88.96 mike.bilgicoglu@daimler.com

Julie Wens

Customer Assistant
02/724.88.90 julie.wens@daimler.com

Kerim Ben Youssef

Sales Consultant
02/724.88.99 kerim.ben_youssef@daimler.com

Leslie Bouchard

Sales Consultant
02/773.20.31 leslie.bouchard@daimler.com

Pierre Fabry

Sales Consultant
02/724.88.95 pierre.fabry@daimler.com

Benoit Verhasselt

Sales Consultant
02/724.88.93 benoit.verhasselt@daimler.com

Rika Dewez

Sales Administration Officer
02/773.20.51 rika.dewez@daimler.com

Andre Jacob

Sales Manager
02/724.88.91 andre.jacob@daimler.com
Gebruik van cookies

Megastores maakt gebruik van cookies om de website optimaal te kunnen vormgeven en de aangeboden informatie op uw interesses te kunnen afstemmen. Door het gebruik van de website gaat u er automatisch mee akkoord dat cookies worden gebruikt. Meer informatie